O společnosti

Spolupráce s Uniqmetal

Spolupráce s Uniqmetal se vyplácí, protože:

 

Nejsme jen další makléř. Již léta dodáváme suroviny z renomovaných kovových rafinérií a výrobních závodů po celém světě, díky čemuž Vám můžeme nabídnout nejvyšší výkupní ceny.

 

Snadný kontakt. Z obavy o váš čas a peníze reagujeme na všechny požadavky co nejrychleji. Když jsou naše prodejní kanceláře zavřené, kontaktujte nás prosím e-mailem nebo kontaktním formulářem.

 

 

Jednoduchý a bezpečný postup transakce. V závislosti na zvolené formě transakce vás naši zástupci budou informovat o postupu prodeje. Zvýšením transparentnosti obchodních podmínek poskytujeme vždy konečné ceny, ke kterým nepřipočítáváme žádné další náklady.

 

Žádné skryté náklady. Konečné ceny vždy poskytujeme pro klienta. Neúčtujeme další poplatky za dopravu, analýzu, zpracování kovů (tavení, rafinace atd.) a ztráty při zpracování.

 

Moderní výzkumné zařízení. Základem pro správné ocenění dodaného zboží je důkladný rozbor. Abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší ceny, investujeme do špičkového výzkumného vybavení, snižujeme náklady na samotnou analýzu a zvyšujeme její přesnost.

 

Nabízíme nejlepší ceny. Při oceňování Vašeho zboží vždy vycházíme ze skutečných cen surovin a měn ze světových burz. Využíváme také finanční řešení, která nám umožňují snížit transakční náklady související se směnou měn na minimální sazby na trhu.

Spolupráce s Uniqmetal
Obchodování se slitinami drahých kovů

Obchodování se slitinami drahých kovů

Již více než 15 let obchodujeme se vzácnými a drahými kovy. Dosud jsme spolupracovali především s business klientelou.

 

Dlouholeté zkušenosti a silná pozice na trhu nás vedly k expanzi v oblasti služeb pro individuální klienty. Již přes dva roky si získáváme důvěru vysokou kvalitou služeb spojených s výkupem drahých kovů od koncových zákazníků.

 

Každý den získáváme nové zákazníky starající se o nejvyšší kvalitu našich služeb, nabízející maximální benefity při zachování nejlepších cen.